NÁŠ BLOG

Na Legendách jsme si to užili!

Letošní motoristické slavnosti přivítali více jak 37.000 návštěvníků a my jsme na našem stánku s radostí představili náš sportovní vůz SIGMA TN.

Nebudeme chybět na LEGENDÁCH

Ve dnech 8. – 10. června 2018 nás můžete vidět na motoristické slavnosti LEGENDY v Praze Holešovicích. Exhibiční okruh o délce 700 m přinese show předních českých jezdců! A my tam nebudeme chybět!

Získali jsme homologaci pro provoz na veřejných komunikacích!

Náš sportovní vůz SIGMA TN se nyní může bez problémů prohánět na evropských silnicích, protože splňuje veškeré potřebné parametry a to včetně emisních limitů (samozřejmě bez softwarových kouzel!)

Nejsem jen auto, jsem TVOJE auto!

Ručně postavené a upravené přesně podle tvých představ.
Jsem zrozen z vášně k automobilu, z vášně pro motorsport, z lásky k technice a designu. Nejsem závodní speciál, ale na okruhu ti poskytnu nejvyšší sportovní zážitky a jako bonus si cestou domů vychutnáme tvoji oblíbenou okresku. S moji nízkou váhou, motorem uprostřed a pohonem zadní nápravy si užiješ spoustu radosti z jízdy

Testovali jsme na Autodromu Most

Náročným testům byl podroben vůz SIGMA TN na mosteckém autodromu. Zkušení jezdci zde testovali různé nastavení vozu. Velká pozornost se věnovala nastavení podvozku a také ověření funkce ostatních důležitých komponent jako jsou brzdy, řízení a další.

Třídenní testy prokázaly skvělé jízdní vlastnosti vozu SIGMA TN a také velkou atraktivitu vozu pro fanoušky sportovních aut.