NÁŠ TÝM

Pohání nás vášeň a odhodlání, ale také zkušenosti z automilového průmyslu a motorsportu. Sídlíme v Přerově a zde také stavíme Sigmu WR.

martin straka

Martin je spoluzakladatelem a spolumajitelem společnosti Sigma Motor. Postavit si vlastní vůz bylo od nepaměti jeho snem. Nasbíral zkušenosti ve společnostech Škoda Auto a Tatra Trucks a jako hlavní konstruktér proměnil svůj sen ve skutečnost.

tomáš enge

Je vlastně potřeba Tomáše představovat? Bývalý pilot Formule 1 za stáj Prost s bohatými zkušenostmi ze závodů Le Mans, Rallye Dakar, autokrosu a dalších. Tomáš hraje klíčovou roli 
v nalezení a plném využití potenciálu Sigmy.
Pokaždé, když usedne za volant, dostane 
naše auto na hranici možností.

jan hrudík

Honza je Martinův společník a spolumajitel. Nikdy se nebál ponořit do práce a přiložit ruku k dílu. Původně studoval po boku Martina a spolupracovali i ve Škoda Auta a Tatra Trucks. Po absolvování stáže u Tramontana ve Španělsku se vrátil se spoustou nápadů, jak by mohl pokračovat na stavbě jejich vlastního auta.

eva šlapáková

Pokud vás o Sigmě cokoliv zajímá, nejlepším kontaktem je Eva. Má na starosti prodej
i marketing a zajistí, abyste měli všechny potřebné informace, ať už máte zájem o testovací jízdu, mediakit nebo si Sigmu plánujete pořídit.

mechanici

Superhrdinové všedního dne, kteří dokáží v mžiku na autě vyměnit cokoli, co si jen dokážete představit a zajistit, aby byla Sigma vždy připravena na pořádný rock ‘n’ roll.

Většina našich kolegů má zkušenosti z oblasti strojírenství, vývoje, motorsportu nebo automobilového průmyslu a jsou skutečnými experty svých oborů.

engineering

engineering

Inovujeme prostřednictvím koncepčních řešení 
a podporujeme dlouhodobý vývoj přímo u našich zákazníků. Výsledkem našeho výzkumu a vývoje jsou špičkové prototypy a malosériová výroba, které jsou podpořeny našimi pokročilými simulacemi, jako je analýza konečných prvků (FEM).

výroba

výroba

Vše co navrhneme umíme také realizovat!

Svědčí o tom výsledky našeho úsilí v automobilovém 
a leteckém průmyslu, strojírenství i zbrojírenství.

yokohama

Jsme výhradním distributorem pneumatik Yokohama Tires pro účely motorsportu a závodní vozy v České republice. 
I naše Sigma WR obouvá převážně pneumatiky Yokohama Advan.

NAPIŠTE NÁM

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo připomínky, neváhejte se na nás obrátit. Eva nebo kterýkoli jiný člen našeho týmu vám bude ochotně k dispozici, aby vám poskytl všechny potřebné odpovědi a informace.

    * Vážíme si vašeho soukromí. Tento web je v souladu s nařízením GDPR. Vaše osobní údaje budou použity pouze k určenému účelu a nebudou sdíleny bez vašeho souhlasu. Máte práva týkající se vašich údajů, včetně přístupu a opravy. Pro více podrobností si přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů nebo nás kontaktujte.